iletisim@hizonline.com.tr 0850 333 8 449 0800 511 07 07

Hakkımızda

Bizim hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin internet erişimini sağlayan en güçlü, bağımsız ve müşteri odaklı çalışan ISS operatörü olmayı hedefleyen Hıznet Telekomünikasyon İlet. Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. HIZONLINE markası ile bireysel ve kurumsal Telekomünikasyon pazarında yaptığı yeniliklerle, en hızlı internet erişimini, yüksek kalite standartlarında, uygun fiyatlarla hizmetinize sunmaktadır. HIZONLINE yaptığı çalışmalarla müşterilerini memnun edecek hizmetleri verebilmek, sorunsuz teknik destek sağlamak, avantajlı tarifelerle müşterilerine alternatif hizmetler sunmak için her geçen gün kendisini yenilemeye devam edecektir.

Vizyonumuz

Rekabetin hakim olduğu günümüz dünyasında yenilikçi, özel, değer katan, yüksek kalitede hızlı, güvenilir hizmet sunan iş ortaklarına müşterilerine ve partner olarak çalışmakta olduğu tüm kurum ve kuruluşlara artı değer kazandıran tüm yurt genelinde tercih edilen bir Teknoloji Firması olmak.

Misyonumuz

Profesyonel alanında uzman kadromuz, çözüm odaklı ve ülke standartlarının üzerinde hizmet anlayışımız ile iş birliği içerisinde olduğumuz tüm Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Özel Sektör İşletmeri Turizm ve Üretim Tesisleri başta olmak üzere bütün müşterilerimizin en hızlı en güvenilir en stabil şekilde internet hizmetinden faydalanıyor olmasını sağlamaktır. Yine iş birliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarımıza günümüzün en yeni en güncel en sağlıklı teknoloji ürün ve hizmetlerini sunmaktır.

01

BİZ KİMİZ ?

Alanında uzman mühendislerden oluşan profesyonel çözüm odaklı dinamik bir ekibiz. Tüm Türkiye genelinde Kamu Kurumları, Eğitim Kurumları, Sağlık Kurumları Ulaşım Sektörü, Turizm Otelcilik Sektörü, Hava Yolu Şirketleri Tur Operatörleri gibi bir çok alanda en stabil en güvenli ve en hızlı internet hizmetini sizlerle buluşturmayı hedef edinmiş bir ekibiz.

02

NE YAPIYORUZ ?

HIZONLINE olarak Türkiye çapında Bireysel ve Kurumsal İnternet hizmetlerini en hızlı en kaliteli ve en uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturuyoruz. ADSL VDSL FİBER VE METRO internet seçeneklerimiz ile Tüm Kamu ve Özel sektör işletmeleri ile Bireysel kullanıcıların hizmetindeyiz. Veri Güvenliği noktasında Güvenlik Duvarı Hizmetlerimiz (Firewall) ile Kamu ve Özel Sektördeki müşterilerimize Veri Güvenliği Hizmeti sunmaktayız. Ayrıca Yasal Log Kayıt sistemimiz ile Müşterilerimizin sistem içerisindeki zorunlu Log ve Kayıt işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Teknoloji Danışmanlığı Hizmetleri Zayıf Akım Kamera Güvenlik Proje Hizmetleri Data Network Projelendirme Hizmetleri HotSpot Wifi Projelendirmeleri Hizmetleri Güvenlik Duvarı FireWall Hizmetleri Başlıca uzmanlık alanlarımızdır.

03

İNANDIĞIMIZ DEĞERLER

Kuruluşumuzun temel prensipleri İnsan Merkezli Çözüm Odaklı ve Pozitif Yaklaşımlı olmaktır. Doğru iletişim ile işinde uzman kadroların çözemeyeceği bir problem yoktur. Kadromuz bir kuruluşun sahip olduğu ve yeri doldurulamaz tek sermayenin insanların bilgi ve yetenekleri olduğu görüşünü benimseyerek hareket eden yönetici ve çalışanlardan oluşur. Her zaman Pozitif katma değer üretmek ve bunu birlikte çalıştığımız tüm iş ortaklarımıza hissettirmek bizim için çok kıymetli ve mutluluk vericidir. İnandığımız değerlerimiz ticari faaliyetlerimizin yol haritası olarak her zaman bize yön vermeye yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir.

04

HIZLI

HIZLIYIZ Evet;

Hizmet verdiğimiz tüm kurum ve kuruluşlar için zamanın ne kadar kıymetli olduğunun farkında olarak hareket etmekteyiz.

Tüm internet erişim hizmetlerimizde, data network projelendirme süreçlerimizde, veri güvenliği hizmetlerimizde ve teknoloji danışmanlık faaliyetlerimizde bu bilinç ile hareket ediyor, zamanı en verimli şekilde kullanarak sizlere en doğru ürün ve hizmeti vermeye çalışıyoruz.

05

CİDDİ

CİDDİYİZ Evet;

Tüm proje ve hizmet sürecimizde ilişkilerimizi şeffaflık, titizlik, dürüstlük ve açık sözlülük üzerine bina etmekteyiz. Tutarlılık ilkesi doğrultusunda tüm yasalara, insani ve ticari etik kurallarına bağlı kalarak hareket etmekten asla taviz vermiyoruz.

06

GÜVENİLİR

GÜVENİLİRİZ Evet;

Hizmetlerimiz ile kurumlara ve çalışanlarına değer katıyor en hızlı en stabil en güvenilir internet hizmetini ve ün güncel teknolojiyi kullanmalarına olanak sağlıyoruz. Dolayısıyla işimizde sürdürülebilir büyüme sağlıyor ve Ülke ekonomimiz içerisinde katma değer yaratan işletmeler arasında yerimizi alıyoruz.

Bütün bunları sağlarken odağımızda iş ortaklarımızın müşterilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti olduğunu unutmuyor bu sebeple ciddiyet ve hassasiyetle çalışmalarımız yürütüyoruz.